O nás

Naše společnost vznikla spojením několika fyzických osob – podnikatelů, kteří mají dlouholeté zkušenosti s výrobou vestavěných skříní. Jejich rukama prošlo obrovské množství materiálu všech možných druhů a typů, řešili množství zapeklitých situací, poradili nekonečně dlouhému zástupu zákazníků, ztratili litry potu při vynášení stavebních dílů do x-tého patra a to vše pro ten báječný pocit dobře vykonané práce. Není lepší pocit, než nechat za sebou dobře odvedenou práci, se kterou je zákazník spokojen. Tyto nabyté zkušenosti, toto naše know-how, jsme připraveni předat našim budoucím zákazníkům tak, jak jsme jej předávali těm minulým. Spolupráce se zkušenými lidmi je totiž k nezaplacení. Člověk, který má určitou představu o tom, jak by si dílo představoval je většinou konfrontován s těžkostmi a mnohdy i s finanční náročností při realizaci díla. Je na odborníkovi, aby tento záměr posoudil a poradil, co je a co není možné a kde lze případně ušetřit – to vše při zachování vysoké kvality díla. Vyrábíme pro vás z mnoha různých druhů materiálů, v různých cenových relacích, a za ta léta již víme, jak jsou s tím či oním materiálem lidé i po letech spokojeni. Tato zpětná vazba nám pomáhá být stále lepší, z čehož naši zákazníci jednoznačně profitují.

Pokud tedy uvažujete o nějaké skříni, šatně nebo komodě, o vybavení koupelny, dětského pokoje či kanceláře nábytkem na míru obraťte se na nás. Jsme kompetentní výrobci a rádi vám poradíme.

 

 

Těšíme se na spolupráci s vámi!

Se stavěním a montážemi skříní máme již více než desetiletou zkušenost. Na kvalitu naší práce se proto můžete plně spolehnout. Ukázky našich prací jsou zdokumentovány v naší „Fotogalerii“.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.