Typy vestavěného nábytku

Šatní skříně

Skříně od nás dokonale zapadnou do vašeho interiéru a vyplní každý volný prostor, který se rozhodnete vyplnit. Jsou prostorově variabilní a vaše oblečení v nich bude přehledně a pohodlně uschováno.

Na naše kvalitní značkové kování vám poskytneme doživotní záruku!

Pomocí našich doplňků si vybavíte vnitřní prostor skříně dle vlastní potřeby. Jedná se o police, šuplíky a šatní tyče. Můžete ale použít i další doplňky: držáky na kalhoty, kravaty atd.

Moderní obývací stěny

Obývací stěna je hlavním stavením kamenem každé obývací místnosti. Dopřejte si moderní obývací stěnu na míru. Lze do ní zabudovat i televizní stolek atd.

Vše tedy závisí jen na vašich potřebách fantazii. My se vašim přáním přizpůsobíme.

Knihovny

Tradiční nábytek v moderním pojetí. Knihovny lze uzpůsobit také jako dělící stěny či interiérové příčky. Vedle knih v nich lze uschovat také DVD či CD nosiče.

Šatní systémy

Hliníkové šatní systémy jsou určeny především k zařízení šaten a šatních místností. Lze je také instalovat do předsíně a do haly a dále do volných a nevyužitých prostor, jakými jsou např. různé výklenky nebo atypická zákoutí.

Šatní systémy jsou k dispozici ve třech variantách: jedno-, dvousloupové a tyčové šatní systémy. Vzhledem k použití luxusních hliníkových profilů dokážou šatní systémy vhodně doplnit celkový design i v těch nejnáročnějších prostor.

Jednosloupové systémy jsou jednodušší a využití najdou zejména jako soustava v obývacím pokoji. Dvousloupové systémy snesou větší zatížení a lze je hloubkově nastavit.